KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM
Prowadzenie rachunkowości firmy to z reguły, zwłaszcza dla osób nie zajmujących się tym na co dzień, dość czasochłonny proces. Jeżeli przy swojej działalności nie masz czasu na uczenie się czeskich przepisów czy prowadzenie ksiąg pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Z racji wieloletniej już współpracy z firmami w ramach Unii Europejskiej, ale także poza nią posiadamy duże doświadczenia w kwestii podatków i rozliczeń podatkowych związanych z importem, eksportem czy rozliczaniem tranzakcji wewnątrzwspólnotowych.

Ceny obsługi rachunkowości prostej drobnych przedsiębiorców oraz VAT firm zagranicznych:

- zaksięgowanie otrzymanej faktury - 1,00 zł / szt.
- zaksięgowanie operacji bankowych i gotówkowych - 1,00 zł / szt **
- wystawienie faktury "online" - 1,50 zł *
- przygotowanie kwartalnego lub miesięcznego rozliczenia podatku VAT - 50 zł *
- przygotowanie zeznania dochodowego rocznego**, rozliczenia z kasa chorych - 50 zł **

*) opłata za zeznanie nie jest pobierana jeśli klient wystawia faktury w naszym systemie online, a kwartalne (lub miesięczne) koszty księgowania faktur przekraczają 160 zł

**) dotyczy jednoosobowej działalności gospodarczej; opłata nie jest pobierana jeśli rachunek bankowy umożliwia automatyczne opracowywanie wpłat; opłata za zeznanie dochodowe nie jest pobierana, jeśli obsługa przekracza 160 zł kwartalnie

Podane powyżej ceny nie są ofertą w rozumieniu polskiego kodeksu cywilnego ani przepisów czeskich. Podane ceny nie zawierają podatku VAT(DPH) 20%.

PODRĘCZNIK DO NAUKI
JĘZYKA CZESKIEGO DLA POCZĄTKUJĄCYCH
Nie ma Czech bez języka czeskiego. Oferujemy Państwu podręcznik do nauki tego języka przygotowany głównie z myślą o osobach kochających ten kraj, pragnących w nim zamieszkać, studiować czy pracować. Więcej informacji znajdą Państwo na stronie www.JĘZYK-CZESKI.info.

Czy wiesz, że ...

* * *
... pomagamy w znalezieniu odpowiedniego miejsca na prowadzenie sklepu, biura bądź produkcji ?

* * *
... przyjmiemy zwroty towarów od Twoich klientów, poinformujemy Cię o tym oraz odeślemy na Twój adres w Polsce, dzięki czemu zmniejszą się Twoje koszta związane z wysylkami ?

* * *
... paczki odbierzemy od Ciebie na terenie Polski, przewieziemy je do Czech i nadamy w tutejszym urzędzie pocztowym, a Twój klient będzie cieszył się jej zawartością już w kilka dni od złożenia zamówienia ?